🍬Bonbóny bez cukru jako 🎁dárek ke každé objednávce nad 500 Kč NAKUPOVAT

BALÍČEK NA PODPORU VÝKONU

V našem balíčku na podporu výkonu, spalování tuku a růst svalové hmoty najdete kvalitní a účinné produkty, které vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů.

 

✔ Skladem (>10 ks)
Kód: 456
Značka: GYMIO
1 199 Kč / ks
Kategorie: 📦 Balíčky
Forma: Kapsle
Balíček obsahuje 2x Nezzer a 2x Creatine HCL:
Ideální pro svalový nárůst a snižování hmotnost:
Posiluje fyzickou zdatnost:
Pro profíky i začátečníky:
Obsahuje látky, jejichž účinnost je prověřena studiemi:
Vše ve skleněných nádobkách pro zachování kvality:

Všechny produkty jsou vyráběny z kvalitních surovin a jsou bez obsahu nežádoucích látek. S naším balíčkem na podporu výkonu, spalování tuku a růstu svalové hmoty dosáhnete vašich cílů rychleji a efektivněji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GYMIO je mladá dynamická značka se specializací na výrobu špičkových doplňků stravy na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti zdraví, fyzického a mentálního výkonu. Je určena pro všechny, kteří hledají způsob jak zlepšit své zdraví nebo posouvat své výkony bez kompromisů. U všech výrobků naleznete zcela transparentní složení. Další z hlavních činností je výroba neotřelého fitness a volnočasového oblečení s maximálním důrazem na moderní design a funkční střihy. GYMIO bylo založeno v České republice a na trhu působí od roku 2021. Největší motivací značky je poskytnout nekompromisní kvalitu všem zájemcům o zdravý životní styl bez ohledu na typ sportu nebo výkonnostní úroveň.