OŘECHOVÁ MÁSLA A KRÉMY - rozmazli se s každou objednávkou Podívat se na nabídku

GYMIO jde současnému životnímu stylu naproti, říká partner GFF Martin Luňák

Společnost Fitness Commerce, která stojí za značkou GYMIO, vznikla v prosinci 2020. „Líbila se nám vize a nadšení Martiny Markové a Jakuba Slavkovského,“ říká Martin Luňák, partner GFF Group zodpovědný za klíčové akvizice. „Chtěli jsme jim oběma dát prostor rozletět se a vystoupat vzhůru.“

S kapitálovým zázemím a zkušenostmi investiční skupiny GFF , která do Fitness Commerce vstoupila prostřednictvím své dceřiné společnosti Commerce Trade, se to skutečně daří. Od května 2020, kdy bylo GYMIO poprvé představeno veřejnosti, ušla nová česká značka pořádný kus cesty. Martina Marková se stala tváří české fitness scény a sama dnes na stránkách módních časopisů radí ženám, jak o sebe pečovat a vypadat skvěle. „Rozhodně souhlasím s Martinou, že rychlá a drastická změna si žádá rychlý a drastický přístup. A ten lidem nikdy dlouho nevydrží,“ směje se Martin Luňák.

Nastupující generace už má k péči o tělo a vzhled jiný přístup. Snaží se o sebe pečovat hned od útlého věku. Zdravá strava, vyvážený jídelníček a pohyb jsou dnes trendy. GYMIO jde tomuto životnímu stylu naproti. Snaží se spokojenosti s vlastním tělem dosáhnout s rozumem a s respektem. Firma lidem doporučuje soustředit se na energetický příjem a výdej a tomu uzpůsobila své produktové portfolio. „GYMIO dnes vyrábí kvalitní výživové doplňky nejen pro sportovce, ale i širokou veřejnost. Doplňky stravy dodají tělu látky, které zvýší efektivitu tréninku, pomohou při správné regeneraci organismu a celkově podpoří zdravý životní styl,“ říká Martin Luňák.

Produktové portfolio GYMIO doplňuje i vlastní módní kolekce fitness oblečení, které navrhuje sama Martina Marková. Bývalá profesionální tanečnice přitom uplatňuje své dřívější zkušenosti, kdy během taneční kariéry sama navrhovala a šila vlastní i cizí kostýmy. Podle jejich slov je důležité, aby se i v posilovně a během tréninku lidé cítili dobře a spokojeně.

Snaha vypadat dobře a také se dobře cítit přivedla GYMIO k partnerství se soutěží Miss Czech Republic, která je soutěží krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let. Vítězky Miss Czech Republic reprezentují Českou republiku na nejstarší celosvětové soutěži Miss World. Aktuální Miss Czech Republic 2023 je Justýna Zedníková, kterou v květnu v Praze korunovala Taťána Kuchařová, vítězka Miss World 2006, a loňská královna krásy Krystyna Pyszková.