🚚Doprava Zásilkovnou 📦ZDARMA - do 22.5. 2024! NAKUPOVAT

Guarani Yerba Maté Exotic Rain 0,5 kg

Guarani Exotic Rain je fascinující směs yerba maté, která spojuje tradiční paraguayskou cesmínu s exotickým ovocem jako sušené mango, kandovaný ananas a papája, doplněná o goji bobule a kokosové lupínky. Tato yerba maté nabízí silný přírodní povzbuzení s bohatou paletou tropických chutí, ideální pro ty, kteří hledají zážitek plný vitality a exotiky.

✔ Skladem (1 ks)
Kód: 82/S74
Značka: Guarani
150 Kč / ks
Kategorie: 🧉 Yerba Maté
Typ: Ochucené
Osvěžující exotické maté:
Intenzivní hořkost (4/5):
Velmi silná stimulace (4/5):
Původ: Paraguay:

Guarani Yerba Maté Exotic Rain 0,5 kg

je dynamická směs tradiční yerba maté od EBSA, renomovaného výrobce yerby Selecta, která přináší tropické chutě přímo do vaší šálky. Tato exotická verze kombinuje silně kouřové tóny cesmíny paraguayské s výrazně sladkými a kyselými tóny z kandovaného ananasu, papáji, sušeného manga a goji bobulí, doplněná trpkostí pomerančové kůry a jemnou sladkostí kokosových lupínků.

Hlavní rysy:

  • Exotické přísady: Yerba maté je obohacena o směs tropického ovoce a bobulí, které dodávají jedinečnou sladkou a kyselou chuť.
  • Bohaté aroma: Výrazná chuť a aroma sušeného ohněm a kouřem dodávají této směsi intenzivní zážitek, zatímco kokosové lupínky přidávají éterickou hloubku.
  • Silné povzbuzení: S 88,7 % yerba maté, Guarani Exotic Rain zaručuje účinek silného přírodního povzbuzení s jemnou hořkostí.

Ideální pro: Milovníky yerba maté, kteří si chtějí užít kombinaci tradičních a exotických chutí, a jsou otevření novým a originálním chuťovým zážitkům. Tento produkt je skvělým doplňkem pro každého, kdo hledá něco výjimečného a stimulujícího.

Připravte se na tropickou chuťovou cestu s Guarani Exotic Rain a objevte, jak lahodně se mohou snoubit tradiční a exotické příchutě v jednom šálku.

Vlastnosti:

  • Množství prachu v yerbě maté: hodně prachu
  • Síla: velmi silná stimulace (4/5)
  • Hořkost : intenzivní yerba maté s výraznou hořkostí (4/5)
  • Způsob přípravy: zalijte vodou o teplotě  70 - 80 °C.

 


Složení:

88,7 % yerba maté, sušené mango, kandovaný ananas, kandovaná papája, pomerančová kůra, bobule goji, kokosové lupínky, přírodní aroma

Doplňující informace:

Čistá váha: 500 g

Země původu: Paraguay

Nejlépe spotřebovat před: datum spotřeby a číslo šarže na obalu

Oficiální webová stránka značky: www.guarani.com.py

Výrobce: Guarani

Hmotnost: 500 g

Další informace: Výrobek může obsahovat arašídy, ořechy a obiloviny obsahující lepek.

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: