📢Velký výprodej až -40 %🛒🛍️ NAKUPOVAT

Puhdistamo L-GLUTAMINE | 250 g

L- Glutamin je zásadní pro regeneraci svalů, podporu imunitního a trávicího systému, a udržení zdravé střevní sliznice. Tento produkt je ideální pro sportovce, jedince s náročným životním stylem nebo každého, kdo chce podpořit své celkové zdraví. Puhdistamo 100 % L-Glutamine představuje nejčistší formu fermentovaného L-glutaminu, bez přidaných umělých nebo syntetických látek.

✔ Skladem (1 ks)
Kód: 626
Značka: PUHDISTAMO
279 Kč / ks
Kategorie: 💊 Fitness doplňky stravy a sportovní výživa
Forma: Prášek
Podpora při silovém tréninku a regeneraci:
Holistické (celostní) složení produktu:
Vynikající biodostupnost:
Fermentovaný L- Glutamin:
Proč je pro tebe L-GLUTAMINE dobrý?

L-GLUTAMINE

Glutamin neboli L-glutamin je nejzastoupenější aminokyselina v těle, která funguje jako stavební kámen pro bílkoviny. Nejvíce je zastoupen v krevní plazmě a svalech, kde působí jako mediátor a pomáhá při tvorbě dalších aminokyselin. Tělo si glutamin dokáže vyrobit samo, ale sportovní výkon a fyzická námaha jeho spotřebu zvyšují. Pokud je ho v těle málo, začne ho organismus odbourávat ve svalech. Z tohoto důvodu je gutamin oblíbeným doplňkem pro bodybuildery a další silové sportovce.

Glutamin hraje důležitou roli ve svalové i mozkové činnosti jako zdroj energie pro bílé krvinky. Mimo to je rovněž stavebním kamenem pro střevní buňky a výrazně se tak podílí na dobrém stavu střev, což ve výsledku zlepšuje vstřebávání bílkovin.

Glutamin obsažený v doplňku je získaný fermentací a pochází z Jižní Koreje. L-glutamin Puhdistamo neobsahuje umělá ani žádná přidaná syntetická aditiva.

Fermentovaný L-glutamin představuje nejčistší možnou formu glutaminu. Syntetická forma glutaminu je o 50 % levnější, ale může obsahovat zbytky těkavých organických nečistot a zbytky často toxických R-forem glutaminu. Syntetická produkce aminokyselin je v zemích jako Japonsko nebo Jižní Korea zakázána.

Výhody produktu

  • 100% L-glutamin
  • Podpora silového tréninku
  • Podpora regenerace
  • Holistické (celostní) složení produktu
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel


  • Vyvinuto a vyrobeno  ve Finsku.
  • Země původu suroviny Jižní Korea.

Puhdistamo – prémiová kvalita

Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel.

Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.

 

jak se L-GLUTAMINE užívá?

Naplň sklenici vody

Přidej 1 a 1/4 čajové lžičky
přípravku

Smíchej
a dobře protřepej

Vypij

 

VAŠE RECENZE

DISKUZE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: