🚚Doprava Zásilkovnou 📦ZDARMA - do 22.5. 2024! NAKUPOVAT

Puhdistamo LACTIC ACID BACTERIA BOULARDII | 60 kapslí

Unikátní doplněk stravy, který kombinuje sílu probiotických kultur Saccharomyces boulardii a Bacillus coagulans (LactoSpore®) s přidanými MCT tuky a fermentovaným L-leucinem pro maximální podporu vašeho trávicího systému a imunity. Saccharomyces boulardii je známá svou schopností podporovat zdravou střevní mikroflóru a poskytovat úlevu od gastrointestinálních potíží, zatímco Bacillus coagulans přispívá k lepšímu trávení a absorpci živin.

✔ Skladem (8 ks)
Kód: 611
Značka: PUHDISTAMO
579 Kč / ks
Kategorie: 💊 Fitness doplňky stravy a sportovní výživa
Forma: Kapsle
Probiotika LactoSpore® a Lynside®:
Velmi vysoká dávka probiotik:
Vynikající biodostupnost:
Prémiová čistota a holistické složení:
Přidané MCT tuky a fermentovaný L-leucin:
Při problémech, po léčbě antibiotiky, při cestování:
Proč je pro tebe Lactic Acid Bacteria Boulardii dobrá?

Lactic Acid Bacteria Boulardii

Puhdistamo Lactic Acid Bacteria + Boulardii je efektivní kombinací probiotických kultur (kvasinek) Saccharomyces boulardii značky Lactospore® a kultur Bacillus coagulans značky Lynside®.

Saccharomyces boulardii se úspěšně používají pro svoje vlastnosti související s potlačením širokého spektra nežádoucích mikroorganismů, a zároveň posílení růstu mikroorganismů prospěšných. To je důležité při problémech např. s Candidou, bakterií Clostridium, bakteriálními toxiny, při Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě, při syndromu dráždivého tračníku, průjmech, atd. Saccharomyces boulardii se rovněž velmi osvědčily při cestování, kdy velmi často dochází k infekcím zažívacího traktu, a také jako podpora po léčbě antibiotiky.

Bacillus coagulans - probiotika vznikající mléčným kvašením, jde o jiný druh probiotik než Saccharomyces boulardii, avšak s prakticky totožnými vlastnostmi. V doplňku jsou užity pro synergní působení se Saccharomyces.

V neposlední řadě je skvělou vlastnosti obou těchto probiotických kultur - Lynside® i Lactospore® - schopnost přestát bez úhony průchod žaludečními šťávami - dostávají se tak v pořádku až do střeva, kde mohou působit.

Výhody produktu

 • Velmi vysoká dávka probiotik
 • Probiotické kultury Lactospore® a Lynside®
 • Přidané MCT tuky a fermentovaný L-leucin
 • 250 mg (5 miliard CFU) Lynside® = Saccharomyces boulardii
 • 100 mg (1,5 miliardy CFU) Lactospore® = Bacillus coagulans)
 • Doplněk lze užít jako podporu regenerace, při potížích i jako prevenci.
 • Při problémech, po léčbě antibiotiky, při cestování
 • Holistické (celostní) složení produktu
 • Vynikající biodostupnost
 • Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
 • Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel  Vyvinuto a vyrobeno  ve Finsku.
  Země původu suroviny Nizozemí.

Puhdistamo – prémiová kvalita

Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel.

Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.

 

Jak se LACTIC ACID BACTERIA užívá?

Stačí užít 1–2 kapsle
denně

VAŠE RECENZE

DISKUZE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: