OŘECHOVÁ MÁSLA A KRÉMY - rozmazli se s každou objednávkou Podívat se na nabídku

MAGNESIUM | 90 KAPSLÍ | TRIPLE PACK

Magnesium pomáhá při regeneraci svalů a dodává do nich kyslík. Díky skvělé vstřebatelnosti ho tělo bude mít vždy dostatek a nebudou tak vznikat svalové křeče.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 287
Značka: GYMIO
1 047 Kč –10 % 939 Kč / ks
Kategorie: Potravinové doplňky - triple pack
Forma: Kapsle
Vyrovnává svalové napětí:
Účastní se spalování tuků:
Zlepšuje využití kyslíku v buňkách:
Zlepšuje trávení a posiluje imunitu:
Reguluje únavu a stres:
Bojuje proti úzkosti a depresím:
Položka byla vyprodána…
MAGNESIUM 3 Pack
1 047 Kč –10 %
Proč je pro tebe MAGNEZIUM dobré?

Klíč ke stabilním sportovním výkonům

S vysokou vstřebatelností díky přirozené formě podání

Zásadní roli hořčíku ve sportovní výživě prokázaly mnohé vědecké studie. Navíc oproti jiným formám hořčíku se vstřebatelností jen v jednotkách procent poskytuje Magnésium Bisglycinát od GYMIO vstřebatelnost až 80 %.

Rychlé zotavení po tvém tréninku

A konečně bez svalových křečí a třesů

Hořčík se společně se zinkem podílí na regeneraci svalů během tréninku a fyzické námahy. Zajišťuje udržení svalových kontrakcí a dodávání kyslíku do svalů. Při nedostatku hořčíku se může ve svalech zvýšit koncentrace vápníku, což můžeš pocítit ve formě svalových křečí.

S hořčíkem zíškáš mnohem víc

Zlepšíš trávení, posilíš imunitu a nervový systém

Hořčík se navíc nachází v červených krvinkách, játrech nebo nervové soustavě. Ovlivňuje proto mnoho dalších dějů v našem těle – nervový systém, spalování sacharidů a tuků, využití vitamínů C a E, regulace srdeční činnosti nebo mineralizace a růst kostí.

 

PRODUKTOVÉ VIDEO

jak se MAGNESIUM užívá?

Stačí užít
3 kapsle

Půl hodiny před
spaním

 
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 17.8.2022
Je super, že je možné objednat si Multipack a ušetřit. Magnesium užívám kvůli tréninkům často, takže takhle ho mám dostatek. Balení a účinky magnesia na jedničku ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GYMIO je mladá dynamická značka se specializací na výrobu špičkových doplňků stravy na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti zdraví, fyzického a mentálního výkonu. Je určena pro všechny, kteří hledají způsob jak zlepšit své zdraví nebo posouvat své výkony bez kompromisů. U všech výrobků naleznete zcela transparentní složení. Další z hlavních činností je výroba neotřelého fitness a volnočasového oblečení s maximálním důrazem na moderní design a funkční střihy. GYMIO bylo založeno v České republice a na trhu působí od roku 2021. Největší motivací značky je poskytnout nekompromisní kvalitu všem zájemcům o zdravý životní styl bez ohledu na typ sportu nebo výkonnostní úroveň.