🚚Doprava Zásilkovnou 📦ZDARMA - do 22.5. 2024! NAKUPOVAT

MAGNESIUM Bisglycinate | 90 kapslí

Magnesium bisglycinát pomáhá při regeneraci svalů a dodává do nich kyslík. Díky chelátové vazbě má skvělou vstřebatelnost (až 80 %) a ho tělo bude mít vždy dostatek- nebudou tak vznikat svalové křeče ani jiné komplikace způsobené nedostatkem hořčíku. Zajímá tě více? Mkrni na článek: Mocný hořčík - jak ho užívat, jaký vybrat a projevy jeho nedostatku.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 92
Značka: GYMIO
349 Kč / ks
Kategorie: 💊 Fitness doplňky stravy a sportovní výživa
Forma: Kapsle
Chelátová vazba - bisglycinát hořečnatý:
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání:
Podporuje normální energetický metabolismus:
Podporuje činnost svalů:
Přispívá k udržení normálního stavu zubů a kostí:
Přispívá k odolnosti vůči mentálnímu stresu:
video: w75092BPqSQ
Položka byla vyprodána…
Proč je pro tebe MAGNESIUM dobré?

Porovnání vstřebatelnosti bisglycinátu hořečnátého s oxidem hořečnatým

Klíč ke stabilním sportovním výkonům

S vysokou vstřebatelností díky přirozené formě podání

Zásadní roli hořčíku ve sportovní výživě prokázaly mnohé vědecké studie. Navíc oproti jiným formám hořčíku se vstřebatelností jen v jednotkách procent poskytuje Magnesium Bisglycinát od GYMIO vstřebatelnost až 80 %.

Rychlé zotavení po tvém tréninku

A konečně bez svalových křečí a třesů

Hořčík se společně se zinkem podílí na regeneraci svalů během tréninku a fyzické námahy. Zajišťuje udržení svalových kontrakcí a dodávání kyslíku do svalů. Při nedostatku hořčíku se může ve svalech zvýšit koncentrace vápníku, což můžeš pocítit ve formě svalových křečí.

S hořčíkem zíškáš mnohem víc

Zlepšíš trávení, posilíš imunitu a nervový systém

Hořčík se navíc nachází v červených krvinkách, játrech nebo nervové soustavě. Ovlivňuje proto mnoho dalších dějů v našem těle – nervový systém, spalování sacharidů a tuků, využití vitamínů C a E, regulace srdeční činnosti nebo mineralizace a růst kostí.

 

PRODUKTOVÉ VIDEO

jak se MAGNESIUM užívá?

Stačí užít
3 kapsle

Půl hodiny před
spaním

VAŠE RECENZE

DISKUZE

 
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 5.9.2022
Konečně plnohodnotné magnezioum. Dlouho jsem hledala něco, co by pořádně fungovalo na křeče v lýtkách, když strava a protahování nestačí. naprostá spokojenost :)
5
MA Avatar autora | 15.4.2022
Magnézium už mám potřetí a maximální spokojenost.
5
LP Avatar autora | 24.3.2022
Zatím ano.
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Otázka 12.7.2023 13:38
Dobrý den! Prosím vás, nenašla na webu informace o výrobě vitamínu, kde, odkud suroviny, certifikáty. Odkud zákazník ví, ze v každé kapsle opravdu je uvedené množství účinku? Kde garance kvality? Tato informace velmi důležitá, ale nepodařilo mi jednoduše k tomu dostat.
Odpovědět

GYMIO je mladá dynamická značka se specializací na výrobu špičkových doplňků stravy na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti zdraví, fyzického a mentálního výkonu. Je určena pro všechny, kteří hledají způsob jak zlepšit své zdraví nebo posouvat své výkony bez kompromisů. U všech výrobků naleznete zcela transparentní složení. Další z hlavních činností je výroba neotřelého fitness a volnočasového oblečení s maximálním důrazem na moderní design a funkční střihy. GYMIO bylo založeno v České republice a na trhu působí od roku 2021. Největší motivací značky je poskytnout nekompromisní kvalitu všem zájemcům o zdravý životní styl bez ohledu na typ sportu nebo výkonnostní úroveň.