🚚Doprava Zásilkovnou 📦ZDARMA - do 22.5. 2024! NAKUPOVAT

Reflex Magnesium Bisglycinate (Albion®) 90 kapslí

Hořčík- esenciální minerál, který efektivně redukuje únavu a podporuje normální funkci svalů. Obsahuje chelátové minerály pro maximální absorpci, ideální pro každodenní podporu vitality a kondice.

✔ Skladem (2 ks)
Kód: 1762
Značka: REFLEX
279 Kč / ks
Kategorie: 💊 Fitness doplňky stravy a sportovní výživa
Forma: Kapsle
Pokročilá patentovaná směs hořčíku Albion:
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání:
Přispívá k normální funkci svalů:
Chelátová vazba:

Reflex Nutrition Magnesium Bisglycinate (Albion®) - vysoce vstřebatelná chelátová forma hořčíku

Doplněk stravy

Magnesium Bisglycinate je doporučován pro jedince zaměřené na redukci únavy a vyčerpání, na podporu správného energetického metabolismu, a na udržení zdraví svalů a kostí. Tato forma hořčíku je přítomna jako bisglycinát, což je chelátová forma s přibližně 80% biologickou dostupností, což je výrazně vyšší v porovnání s méně účinnými formami hořčíku, jako jsou oxidy. Magnesium oxide, nejběžnější a nejlevnější forma, má vstřebatelnost pouze okolo 4 %.

Klíčové body Reflex Magnesium Bisglycinate:

  • magnézium ve formě bisglycinátu pro lepší vstřebání
  • záruka kvality a původu od společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion
  • vysoká využitelnost pro tělo
  • výroba z 100 % zelené energie
  • produkce z obnovitelných zdrojů a recyklovaných materiálů
  • certifikace dle ISO 9001 a ISO 17025
  • garantovaná čistota a bezpečnost produktu

Pokročilá patentovaná směs hořčíku Albion, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát hořečnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou hořčíku s garantovanou kvalitou laboratoře Albion. (synergní kombinace pufrovaného bisglycinátu hořečnatého).

Hlavní benefity produktu:
  • 125 mg hořčíku na 1 kapsli
  • Bisglycinát hořečnatý = chelátovaná forma hořčíku s 80% využitelností pro tělo bez nežádoucích vedlejších účinků. Produkt obsahuje i oxid hořečnatý použitý jako alkalizační činidlo, které zajišťuje ideální pH pro nejvyšší možnou biologickou dostupnost organického hořčíku = výsledná směs chelátu a oxidu je ideální z hlediska vstřebatelnosti.
  • Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion

Balení: 90 kapslí (81g)

Dávkování: Berte 3 kapsle denně s jídlem.
 
Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultovat užívání přípravku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.  
 


Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 90 x 1 kapsle
 1 kapsle
 % RHP*
 Hořčík
 125 mg
 33
*% RHP - % referenční hodnoty příjmu.

Složení v 1 želatinové* kapsli: 125 mg hořčíku (33 % RHP**) [Albion® pufrovaný bisglycinát hořečnatý (bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, kyselina citronová)], želatinová kapsle (hovězí želatina*, barvivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, dioxid křemičitý). *nevhodné pro vegetariány. **% RHP - % referenční hodnoty příjmu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: