🚚Doprava Zásilkovnou 📦ZDARMA - do 22.5. 2024! NAKUPOVAT

Nordbo Scandinavian OMEGA-3 TROUT OIL | 120 kapslí

Prémiový zdroj omega-3 mastných kyselin z pstruha chovaného v čistých skandinávských vodách. Tento produkt podporuje zdraví srdce, funkci mozku a přispívá k celkovému zdraví. S důrazem na udržitelnost a čistotu je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní doplněk omega-3.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
✔ Skladem u dodavatele
Kód: 602
Značka: NORDBO
799 Kč / ks
Kategorie: 💊 Fitness doplňky stravy a sportovní výživa
Forma: Softgelové kapsle
Maximální čerstvost a nativita:
Minimální dopad na životní prostředí:
Scandinavian Rainbow Trout Oil ve formě kapslí:
Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA):
Proč je pro tebe Omega-3 Trout Oil dobrý?

Doplněk stravy s OMEGA-3

Omega mastné kyseliny obsažené v rybím oleji jsou stavebními kameny buněčných membrán, jsou tedy doslova výživou pro tělo i mozek. Omega-3 mastné kyseliny také mají velmi výrazné vlastnosti související s oxidativním stresem a regenerací. Kvalitní rybí olej je proto doslova revitalizátorem pro dospělé i děti. Kdy produkt nejlépe využijeme? Při vysoké zátěži, ať už fyzické nebo psychické, při rekonvalescenci i jako podporu pro kondici organismu na každý den.

Výhody produktu

  • Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
  • Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
  • Panenská čistota = nežádoucí složky jsou hluboko pod hodnotami, které lze měřit současnými metodami (těžké kovy, PCB, dioxiny atd.)
  • Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
  • Optimální a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin bez drastických extrakčních zásahů (přirozené, nativní složení)
  • Každá kapka oleje je kvalitní, čerstvá a svěží jako u živé ryby (bez pachutí) - je přidaná pouze přírodní chuť citrónu
  • Produkt je vhodný pro děti i dospělé
  • NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost

Nordbo Omega-3

Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti.

Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

O značce Nordbo

NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Produkty za sebou mají buď certifikáty ASC nebo I'm Vegan. Všechny jsou vyrobené podle standardů GMP.

 
-->

Jak byOMEGA 3 měly užívat děti 11-17 let?

Stačí užít dvě kapsle
denně

Jak by OMEGA 3 měli užívat dospělí?

Užijte 2-4 kapsle
denně

VAŠE RECENZE

DISKUZE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: