Vyzkoušej v malém množství už zítra a rozhodni se sám! Objednat 5 vzorků za 210 Kč

Šijeme v Čechách aneb příběh (nejednoho) trička

Jsem tričko GYMIO a rádo vás poznávám. Na mojí cedulce se dočtete, že pocházím z Čech. To se nám – tričkům – už tak často nestává. Evidentně mám být na co pyšné.

Za mým návrhem nestojí nikdo jiný než Martina Marková, spolumajitelka a návrhářka značky GYMIO. To byste koukali, jak si mě v tom prenatálním stadiu hýčkala. Při tvorbě střihu neustále řešila i ty nejmenší detaily, abychom pak s mým novým majitelem byly dokonale sladění.

Stejně pečlivě vybírala i materiál a samozřejmě vhodné nitě. Řeknu vám, že Martina myslí opravdu na všechno. Dokonale skloubí jak funkčnost, tak design.

Narodilo jsem se pod rukama švadlen v české dílně a když mě dostatečně vypiplali, dostalo jsem cedulky, visačku a přesídlilo do skladu. Tam jsem se moc neohřálo. Jirka mě zabalil do hedvábného papíru, uložil do krabice a už jsem frčelo k zákazníkovi. 

Jsem do posledního stehu přesvědčené, že si budeme perfektně rozumět.


 Takových příběhů se už ve společnosti GYMIO odehrálo několik tisíc. Za nápadem ponechat celý proces výroby tady v Čechách stojí hlavně naše snaha podpořit lokální ekonomiku a mít možnost být v úzkém kontaktu se všemi výrobními fázemi.

„Je pro mě zcela zásadní, abych se na celém tom procesu mohla osobně podílet,“ říká Martina Marková a dodává, že vývoj prvního prototypu bývá mnohdy neuvěřitelně kreativní. Za autenticitou a unikátností výsledného produktu stojí spolupráce celého týmu, který vše řeší osobně a hlavně okamžitě. „Neumím si představit, že bychom posílali vzorky tam a zpět na velké vzdálenosti, plýtvali časem, mnohdy i materiálem a v neposlední řadě prací dalších lidí,“ vysvětluje návrhářka.

GYMIO staví na co nejosobnějším přístupu k zákazníkovi. Od prvotního návrhu až po koncový produkt jsou to právě potřeby uživatele, které maximálně zohledňujeme. Všechny prototypy našeho oblečení projdou skutečnou zatěžkávací zkouškou. Opravdu je nešetříme! Případné nedokonalosti obratem odstraňujeme a cíleně se propracováváme k produktu, který splyne s naším mottem:

„Udržíme vaši kondici na vrcholu i pomocí udržitelné módy!“

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení