🍬Bonbóny bez cukru jako 🎁dárek ke každé objednávce nad 500 Kč NAKUPOVAT

Náš příběh

Vždy přijde...
den změny

Ve čtvrtek 7. května 2020 nastal čas. Čas změny. Možná to znáte sami... Přijde den, kdy si uvědomíte, že musíte něco udělat zásadně jinak. A uděláte to – začnete pravidelně cvičit, začnete lépe jíst, začnete víc číst nebo se učit malovat. Tak jak jste si to vždycky přáli.

A náš den byl přesně takový! Rozhodli jsme se, že začneme vyrábět výživové doplňky pod značkou Gymio. Zcela jinak – minimalisticky, prakticky a v mimořádné kvalitě.

Vydali jsme se jinou cestou než mnoho výrobců před námi.

Vyškrtali jsme ze složení nepotřebné ingredience, nechali jen ty důležité a přidali ještě lepší. Navrhli jsme praktické obaly, které nezejí prázdnotou a jsou zároveň šetrné k přírodě.

A nakonec to nejdůležitější! Mysleli jsme při jejich výrobě na vás – na vaše chutě, váš trénink a opravdové potřeby vašeho těla.

Chuť dobrého
výsledku

Když se dnes díváme na naše top produkty UNLOCKED a AMBITIOUS, víme, že se nám naše úsilí vyplnilo. Podařilo se nám sestavit unikátní výživové doplňky z kvalitních surovin, které vás nabijí opravdovou energií.

Ať už jste profesionální dříči, nebo úplní začátečníci – produkty Gymio vám dodají vše potřebné, co vaše tělo i motivace vyžaduje.

Pohyb je kouzlo, zábava i výzva, se kterou váš život získává na síle. A my si přejeme, abyste si jej užívali na maximum.

Proto je tu GYMIO!