🚚AKCE Doprava Zásilkovnou ZDARMA při nákupu nad 400 Kč! NAKUPOVAT

Hodnocení obchodu

Zpětná vazba od zákazníků je pro nás cenným zdrojem informací a podnětů, díky kterým na sobě můžeme neustále pracovat a tvořit pro vás ještě lepší produkty.

 

Ze všech kvalitních suplementů, mě nejvíce překvapil pre-workout AMBITIOUS, který má, podle mého, úplně ideální poměr aktivních složek. Jako velký benefit rozhodně beru to, že obsahuje menší množství kofeinu, díky čemuž začínám pociťovat působení plynule, příjemně, rozhodně ne skokově jako tomu bývá u ostatních pre-workoutů. Ambitious používám před každým tréninkem pro zvýšení vytrvalosti, síly a zlepšení koncentrace. Mohu jedině doporučit!

dusanhavlat

Ahoj! Túto predtréningovku, nakopávač, pumpu, hovor tomu ako chceš, som mal možnosť vyskúšať. Všimol som si jedného zásadného efektu. Táto vec “neprekopáva”. Čo je z môjho pohľadu v prípade tohto produktu veľkým prínosom. Efekt takzvaného nakopnutia je postupný. Táto vlastnosť zabezpečí že človek na tréningu ostáva sústredený a fokusovaný bez nadmerného nakopnutia. Čo hodnotím veľmi pozitívne.

dominik_plancar100

Mala som možnosť vyskúšať novinky Gymio a som nadšená kvalitou a zmyslom pre detail. Podložka na cvičenie je top, extrémne príjemná na dotyk, prirovnala by som ju k semišu, nekrúti sa, tak ako ju položíš, tak aj zostane. Pri proteíne som ocenila maslovo-čokoládovú chuť, ale najväčším prekvapením bola drevená odmerka, čo cením.
A čo bol pre mňa šok, tak gymio spalovač je zatiaľ prvý, po ktorom som sa ja ako športovec naozaj potila takže za mňa 100% odporúčam

alzbetkaoveckovaofficial

Gymio legíny sú ako moja druhá koža

klaudia.medzova

Ambi-tious je pre mňa ideálne vyskladané zloženie a v balení je krásna drevená odmerka

marek_markuzs

PROTEIN Je lahodný, dobre a rýchlo sa rozpúšta a neskriabe ma po ňom v krku, ani neostáva pocit "omietky" v ústach. Nie je presladený, čo mi vyhovuje lebo nemusim vypiť dalši liter vody aby som z neho mala zalepenú pusu.

viktoreniakbraids