🚚AKCE Doprava Zásilkovnou ZDARMA při nákupu nad 400 Kč! NAKUPOVAT

Reklamace a vrácení zboží

Nemáte z dodaného zboží radost a chcete jej do 30 dnů vrátit? Je poškozené? Nebo jej chcete vyměnit za jiný produkt? Je to jednoduché.

Prvním krokem je detailně vyplnit následující elektronický formulář. Díky službě Retino budete mít proces vrácení, výměny či reklamace pod kontrolou od začátku, až do konce. Jistě Vás mile překvapí, jak u nás zboží snadno a rychle vyměníte či vrátíte. 

 

 Pokud si nebudete vědět rady napište nám na reklamace@gymio.com případně zavolejte na: +420 601 541 892.

Adresa sídla firmy v Brně neslouží pro vrácení zásilek. Zásilky zaslány na tuto adresu nebudou převzaty.
Pro vrácení využijte elektronický formulář.


 

Zakoupení věci jste jakožto spotřebitel povinen prokázat předložením kupního dokladu, případně jiným, dostatečně věrohodným způsobem. 

 

Jakožto spotřebitel nemůžete uplatnit práva z vad, které jste sám způsobil nebo o kterých jste při koupi věděl. Stejně tak i u vad, pro které jsme s Vámi, jakožto prodávající a spotřebitel, dohodli snížení ceny. Neodpovídáme ani za běžné opotřebení věci. 

 

Reklamace musí být uplatněna nejpozději v 24měsíční lhůtě. Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. Včasným oznámením vady poté, co se objeví, si můžete zajistit bezproblémové vyřízení reklamace. 

 

Reklamace je vyřízena teprve tehdy, když Vás o tom vyrozumíme. Vyprší-li zákonná lhůta, považujte to za podstatné porušení smlouvy a můžete od kupní smlouvy odstoupit.