🍬Bonbóny bez cukru jako 🎁dárek ke každé objednávce nad 500 Kč NAKUPOVAT

Mojí úchylkou bylo vrhání nožů, říká Alžbeta Ovečková - karate, lifestyle #10

GYMIO Podcast přináší rozhovor s ambasadorkou Alžbětou Ovečkovou, která se od 7 let věnuje karate. Řeč byla nejen o tom, ale i o její přípravě v posilovně. Když bylo Alžbětě 14, jako reprezentantka Slovenska vyhrála Mistrovství Evropy ve všech stylech. Stala se také dvojnásobnou mistryní Evropy ve stylu shito ryu. Alžběta je 11x Mistryně Slovenské republiky, z toho 2x v seniorské kategorii, 10x Mistryně České republiky. Na největší soutěži Premier league se v seniorské kategorii umístila na 3.místě. Do její přípravy kromě cvičení karate patří z velké části také kondiční příprava v posilovně, rozvoj síly, rychlosti, stability a samozřejmě flexibility těla Užijte si tento podcast a díky za podporu!